O Firmie

WITAJ W MAKARA CARS

Samochody, które oddajemy do Państwa dyspozycji są w pełni sprawne, bogato wyposażone i z pełnym pakietem ubezpieczeń. Podchodzimy elastycznie do indywidualnych zleceń, przez co możemy zaproponować najlepsze rozwiązania.

Jako firma podążamy za nowymi rozwiązaniami. Naszą misją jest zapewnienie mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od pory dnia, sytuacji oraz miejsca. Chcemy, aby każdy bez przeszkód mógł cieszyć się niezależnością, którą daje mobilność. Dążymy do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność i wysoką jakość naszych usług.

Dlaczego My?

Flota oferowanych aut jest bardzo rozległa i z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto, zapewniamy Państwu całodobową opiekę serwisową. W przypadku powstałych utrudnień (np. awaria, kolizja) momentalnie udostępnimy Państwu inny samochód, a także zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Cieszymy się pozytywną opinią, o czym świadczy stała współpraca z firmami assistance.

  • Przejrzyste warunki
  • Najnowsza flota
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Najlepsze ceny