Samochód zastępczy z OC sprawcy

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Z OC SPRAWCY

Jeśli nasz samochód uległ awarii w wyniku kolizji drogowej, nie zawsze jesteśmy zmuszeni do korzystania ze środków transportu publicznego. W sytuacji, w której auto zostało uszkodzone nie z naszej winy, mamy prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.

Zapewniamy pomoc zarówno osobom fizycznym, jak i Klientom instytucjonalnym. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo otrzymać sprawny samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności wykładania własnych środków finansowych, o ile szkoda powstała w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich.

Klient otrzymuje samochód zastępczy po podpisaniu umowy na okres, w którym trwać będzie likwidacja szkody powstała na jego pojeździe. Okres użytkowania pojazdy zastępczego uzależniony jest od czasu wymaganego do naprawy pojazdu poszkodowanego oraz autoryzacji przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy.

Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy na następujących zasadach:

  • Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji, tzw. „system bezgotówkowy” lub „system kredytowy”.
  • Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej.
  • Brak limitu kilometrów.
  • Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego.

W zakresie naszej działalności mieści się załatwienie wszystkich formalności związanych z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku.

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy szeroki wachlarz nowych, bogato wyposażonych samochodów, które gwarantują wysoki komfort jazdy w każdych warunkach zarówno w mieście, jak i na długich trasach. Wszystkie auta są ubezpieczone oraz posiadają Assistance.